TOP Forum logotype

TOP FORUM Ukraine

КИЇВ | 4 ГРУДНЯ 2017


ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ


TOP FORUM Ukraine - велика міжнародна конференція, яка допоможе розширити мережу професійних контактів, поділитися досвідом, а також дізнатися останні новини і тенденції в бізнесі. На форумі зберуться провідні експерти у сфері міжнародного інвестування і оподаткування, аудиту та фінансів, управління активами, а також сімейні офіси (family offices), банки та представники бізнесу. Всі учасники отримають важливу інформацію від лекторів, а також обміняються свіжими ідеями під час дискусій, перерв на каву, обіду і вечірки.

В програмі конференції:

ПРО ПОДАТКИ:

 • Вплив міжнародних тенденцій на податкову політику України
 • Актуальні міжнародні тренди, можливості і ризики фінансової прозорості
 • Податкова система України: чи потрібні чергові реформи
 • Вихід українськими компаніями на міжнародні ринки
 • Міжнародні банківські продукти, платіжні системи

ПРО БЛОКЧЕЙН І КРИПТОВАЛЮТУ:

 • Як блокчейн змінить роботу державних реєстрів та приватних банків в найближчі роки?
 • Блокчейн як швидкий метод боротьби з корупцією
 • Перспективи і ризики використання криптовалюти в Україні
 • Як держави будуть регулювати ринок криптовалют?
 • Скільки лишилось Біткоіну?

Мета конференції:

 • дати українським учасникам готові інструменти і рішення, які допоможуть розібратися в податкових трендах, зберегти гроші, примножити активи, зрозуміти юридичні тонкощі ведення бізнесу в нових умовах

ВЕДУЧИЙ

Андрій Куликов

Генеральний інформаційний партнер

Інтерфакс-Україна

СПІКЕРИ


Костянтин Соляр

Asters (Україна)

Павло Ходаковский

Arzinger (Україна)

Андрій Серветник

Deloitte (Україна)

Наталія Ульянова

ICF Legal Service (Україна)

Олександр Мінін

КМ Партнери (Україна)

Данило Гетманцев

ЮК Jurimex (Україна)

Костянтин Соляр

Asters, партнер (Україна)

Основною сферою практики пана Соляра є податкове право. Сфери його юридичної практики також включають злиття та поглинання, корпоративне право та іноземні інвестиції.

За більш ніж 10 років юридичної практики, Костянтин здобув багатий досвід роботи у сфері податкового права, виступаючи юридичним радником міжнародних та українських клієнтів з широкого кола питань – починаючи від практичного застосування чинних правил оподаткування та міжнародного податкового структурування, й аж до участі в адміністративних і судових спорах з податковими органами України. До приєднання до команди Астерс Костянтин працював в офісах фірм "Великої Четвірки" в Україні та Великому Герцогстві Люксембург.

Визнання:

 • відзначений як рекомендований перспективний юрист у сфері оподаткування Chambers Europe 2015 та 2016;
 • рекомендований у сфері оподаткування Tax Directors Handbook 2014 та 2015 (The Legal 500);
 • входить до списку Топ-10 молодих і перспективних юристів України "Вибір клієнта 2013" тижневика "Юридична газета”;
 • відзначений рейтингом "Вибір клієнта: 300 найкращих юристів України 2010", ініційованого українським юридичним тижневиком "Юридична газета”;
 • нагороджений стипендією Президента України за академічні успіхи.

Освіта:

 • Гарвардський університет, магістр права, 2015;
 • Національний університет державної податкової служби України, диплом бакалавра, 2005.

Клієнти:

Google, Telenor, Morson Cools, PPG-Helios, MasterCard, Ukrborg, Sumitec Ukraine, ED&F Man Holdings, EDB Business Partner ASA, STX Europe Group (f.k.a. Aker Shipyards Group), численні іноземні і міжнародні фінансові організації та інші.

www.asterslaw.com

Павло Ходаковский

Arzinger (Україна)

Павло Ходаковський, партнер, очолює практики трудового, податкового права, захисту персональних даних та індустриальні практики страхування і інформаційних технологій в Arzinger.

До співпраці з Arzinger Павло Ходаковський очолював Управління міжнародно-правової діяльності Секретаріату Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини (омбудсмен), брав участь у розробці та реалізації спільних проектів в сфері прав людини з такими міжнародними організаціями. як ПРООН, ОБСЄ, Рада Європи.

Крім того, Павло Ходаковський працював в провідних українських компаніях, зокрема в "Українській фінансовій групі", де відповідав за юридичну підтримку з різних питань корпоративного управління, управління активами, цінними паперами, оподаткування тощо. Виконуючи відповідні обов’язки, Павло займав посади Заступника директора компанії з управління активами та Голови наглядової ради корпоративного інвестиційного фонду.

В АТ "Українська транспортна страхова компанія" Павло займався питаннями укладання й супроводу договорів страхування майна.

ОСВІТА:

 • Iнститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, перекладач з англійської мови
 • Дипломатична академія України при МЗС України, магістр зовнішньої політики

ПРАКТИКИ:

Корпоративне право/ M&A, Трудове право, Захист персональних даних, Податкове право/ Міжнародне податкове право , Приватні клієнти

СЕКТОРИ БІЗНЕСУ:

Страхування, Інформаційні технології

ВІДЗНАКИ ТА НАГОРОДИ РЕЙТИНГІВ:

 • Chambers Europe 2013, 2014: рекомендує як експерта в сфері податкового права
 • The Legal 500 - Europe, Middle East & Africa 2013: високі оцінки в сфері податкового права
 • "Українські юридичні фірми 2013 Посібник для іноземних клієнтів": відзначено в трудовому праві
 • Всеукраїнське дослідження юридичного ринку "Вибір клієнта 2012-2013" ("Юридична газета"): клієнти проголосували за Павла Ходаковського як експерта у сфері трудового права, увійшов до ТОП-100 найкращіх юристів України

ЧЛЕНСТВО:

 • • Асоціація правників України
 • • Сертифікований фахівець НКЦПФР з управління активами
 • • Віце-президент Ассоціації податкових радників
 • • Входить до Громадської ради при Державній фіскальній службі
 • • Член Правління в IFA Ukraine

МОВИ:

 • Російська
 • Українська
 • Англійська

Павло Ходаковский
Телефон: +380 44 390 55 33
E-mail: Pavlo.Khodakovsky@arzinger.ua

Олександр Мінін

Cтарший партнер, адвокат (КМ Партнери, Україна)

Основними напрямками спеціалізації Олександра Мініна є податкове і митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування і реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Портфоліо Олександра включає більше 20 років стажу і більше 300 справ і проектів податкових і митних питань, супроводу великих інвестиційних проектів, податкового структурування / реструктуризації підприємств, а також прецедентні судові справи. Успішно консультує і представляє інтереси великих платників податків в Україні - багатонаціональних груп, міжнародних компаній та їх дочірні підприємства в Україні, українські компанії та середній бізнес. Був залучений до міжнародних арбітражів у якості експерта з питань оподаткування в Україні.

Бере участь в громадських проектах і законодавчих ініціативах, пов'язаних з реформуванням податкової сфери в Україні, зокрема: проект «Кодексу ні» (2010); «Ні 212 КК України» (2011); «Мотивованість рішень в податкових спорах» (2013); «Податковий спір або злочин» (2013); «Податкова реформа» (2014 року), «Проект Закону № 3448» (2016) та інші.

Аналітичні висновки Олександра Мініна враховувалися при розробці положень українського законодавства. Олександр є членом Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

З 2005 року незмінно визнається одним з провідних (найчастіше просто кращим) юристом України в галузі податкового права. Олександра Мініна регулярно рекомендують провідні міжнародні та українські рейтинги: The Legal 500, Сhambers Europe, Tax Directors Handbook, International Tax Review (World Tax and Transfer Pricing), Best Lawyers - юрист року в сфері оподаткування, Ukrainian Law Firms, «Юридична премія», «ТОП-100 найкращих юристів України. Вибір клієнта » та інші.

Олександр Мінін
Телефон: +380 44 490 71 97
www.kmp.ua

Андрій Серветник

Deloitte (Україна)

Андрій Серветник – партнер податково-юридичного департаменту в київському офісі «Делойт». Андрій працює в компанії вже більше 15 років і спеціалізується на питаннях міжнародного оподаткування та міжнародної реструктуризації бізнесу, а також за напрямом Deloitte Private, що включає консультування заможних фізичних осіб з питань, пов'язаних як з бізнесом, так і з персональними активами, а також з оподаткуванням і податковим плануванням.

Андрій Серветник
Телефон: +380 (44) 490 90 00
www2.deloitte.com

Наталія Ульянова

ICF Legal Service (Україна)

Керуючий партнер, віце-президент Асоціації платників податків України

Практики: міжнародне податкове планування, міжнародне структурування бізнесу, податковий і інвестиційний консалтинг, банківські фінанси і послуги, захист активів.

Наталія Ульянова - юрист з 16-річним досвідом практичної роботи в сфері зарубіжного корпоративного та податкового права. Керуючий партнер ICF Legal Service - експерт в питаннях податкової реформи в Україні, змін в світовому податковому законодавстві, в деофшоризації, антіофшорізації, автоматичному обмін інформацією, захисті активів за допомогою складних інструментів: трастів та фондів, міжнародного структурування бізнесу.

За 10 років компанія ICF Legal Service наростила експертизу в галузі міжнародного податкового планування та супутніх юридичних практиках, серед яких інвестування, захист активів і управління приватним капіталом; супровід клієнтів при роботі з іноземними банками; структурування IT бізнесу і захист прав інтелектуальної власності.

Наталія Ульянова була визнана «Кращим юристом з міжнародного структурування бізнесу 2016 року» та «Кращим юристом з податкового консультування 2017» на щорічній Юридичній премії року.

Компанія ICF Legal Service визнана однією з кращих в сфері податкового права, міжнародного податкового планування, банківської справи, фінансових послуг та управління приватним капіталом, в рейтингах Legal 500 EMEA і Best Lawyers.

Наталія Ульянова є членом бізнес-асоціацій: Асоціація правників України; Європейська Бізнес Асоціація; Міжнародна податкова Асоціація; Асоціація податкових радників України.

Наталія Ульянова
www.icf.ua

Данило Гетманцев

Президент ЮК Jurimex (Україна)

Профессор кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, член науково-консультативної ради при Верховному суді України, Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України та Національної школи суддів України, експерт TaxLink, президент Асоціації податкових радників, почесний президент юридичної компанії Jurimex член Європейської асоціації податкових професорів, президент юридичної компанії Jurimex, адвокат.

Стаж практичної діяльності в сфері права складає понад 20 років (з 1997 року). Автор більше 230 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, а також численних публікацій та коментарів у провідних профільних та суспільно-політичних виданнях (газети «Юридична практика», «Юридична газета», «Судово-юридична газета», «Дзеркало тижня. Україна», журнали «Адвокат», «Бізнес», «Капіталіст» та інші).

Законотворча робота

Бере активну участь в законотворчій роботі, у тому числі в роботі комітету Верховної Ради України з податкової та митної політики.

Є провідним розробником Закону України «Про державні лотереї в Україні», брав участь у доопрацюванні Податкового кодексу України та розробці Закону України «Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг».

Визнання

У 2017 році за результатами Всеукраїнського професійного дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами — «Вибір клієнта» почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев увійшов до числа 100 найкращих юристів України.

Данило Гетманцев
www.jurimex.ua

Леонід Рубаненко

Рубаненко і партнери (Україна)

Оксана Кнейчук

ETERNA LAW (Україна)

Олена Кузнєчікова

LAW GUIDE (Україна)

Алекс Ліссітса

УКАБ (Україна)

Сергій Верланов

Sayenko Kharenko (Україна)

Аліна Бакуліна

EBS (Україна)

Аліна Бакуліна

EBS (Україна)

Аліна Бакуліна є спеціалістом в області міжнародного оподаткування та трансфертного ціноутворення, експертом з питань міжнародної реструктуризації бізнесу. Аліна має досвід у реалізації проектів у сфері українського, російського та міжнародного оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкового планування, податкових due diligence. Аліна є керівником Групи трансфертного ціноутворення EBS з кінця 2014 року. За часи її роботи в компанії успішно підготовлена документація з ТЦУ, перелічена у розділі 3 даної пропозиції, а також чисельні звіти про контрольовані операції.

Аліна також бере участь в проектах з надання консультацій з міжнародного оподаткування та українського валютного регулювання. Володіє німецькою та англійською мовами.

Аліна Бакуліна
www.ebskiev.com

Сергій Верланов

Sayenko Kharenko, партнер (Україна)

Сергій Верланов, партнер, володіє більш ніж 14-річним досвідом у сфері оподаткування та судових спорах, пов’язаних з питаннями оподаткування. Він також має значну експертизу в проектах державного сектора.

Пан Верланов консультує з податкових питань у ході структурування міжнародних трансакцій, проведення податкових аудитів, приватних та публічних розміщень, внутрішньо корпоративних платежів, розподілу дивідендів та інших проектів.

Пан Верланов володіє більш значним досвідом представлення інтересів клієнтів в податкових спорах, а також в кримінальних процесах, пов'язаних зі звинуваченнями в порушенні податкового законодавства. Сергій успішно представляє інтереси клієнтів – фізичних осіб, у тому числі топ-менеджерів нерезидентів в кримінальних процесах, пов'язаних з питаннями дотримання податкового законодавства в судах всіх рівнів.

Сергій Верланов рекомендований у сфері оподаткування в України міжнародними рейтингами Chambers Europe 2017 та The Legal 500, 2017, а також згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2017 видавництва «Юридична практика».

Освіта

 • Диплом магістра права, summa cum laude, Львівський національний університет імені Івана Франка;
 • Кандидат юридичних наук, теорія прав людини.

Сергій Верланов
www.sk.ua

Леонід Рубаненко

Консалтингова група “Рубаненко і партнери” (Україна)

 • Заслужений економіст України;
 • Голова правління Корпорації "Консалтингова група" Рубаненко і партнери www.rubanenko.biz.ua;
 • Президент ВГО "Спілки податкових консультантів України” www.taxadvisers.org.ua;
 • Голова Харківської обласної організації роботодавців, Об'єднання організацій роботодавців Харківщини;
 • Член Президії і голова податкового комітету Федерації роботодавців України;
 • Голова комісії з питань оподаткування Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України;
 • Член виконавчого комітету Харківської міської ради.

Леонід Рубаненко
E-mail: spku@ukr.net
www.taxadvisers.org.ua
www.rubanenko.biz.ua

Оксана Кнейчук

ETERNA LAW (Україна)

Партнер, керівник практики міжнародного податкового планування та корпоративного структурування

Пані Кнейчук приєдналася до ETERNA LAW в червні 2004 року і пройшла шлях від молодшого юриста до партнера. Оксана Кнейчук має репутацію одного з самих видатних, працьовитих і бізнес-орієнтованих юристів фірми. Оксана очолює практику фірми в сфері міжнародної реструктуризації, банкрутств і міжнародного податкового планування. Крім того, вона має великий послужний список у галузі міжнародного приватного, корпоративного, трудового права в питаннях M&A.

Оксана Кнейчук є членом Української асоціації юристів, Європейської Бізнес Асоціації і Американської торгівельної палати. Є представником і Director в міжнародній юридичній асоціації PLG Lawyers International. Оксана Кнейчук рекомендвоана міжнародним рейтингом Legal 500 EMEA 2014 – 2017, довідником Tax Directors Handbook 2015 – 2017 і Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2017 в області опадаткування.

ETERNA LAW
Україна
http://eterna.law

Тетяна Хоролець

Аудиторсько-консалтингове приватне підприємство “Авіста” (Україна)

 • Директор Аудиторсько-консалтингового приватного підприємства «Авіста» м. Одеса, аудитор з 1999 р.;
 • Голова теріторіального відділення ВПГО «САУ» в Одеській області;
 • Уповноважений представник АПУ в Одеській області;
 • Керівник Південного округу ВГО «Спілка податкових консультантів України»;
 • Член ради ВГО «Спілка податкових консультантів України»;
 • Президент асоціації "МОНАІД" - об'єднання аудиторських фірм в Одеській області;
 • Директор ТОВ «Статус-Південь» - центру з удосконалення професійних знань аудиторів, м. Одеса;
 • Член громадської ради ГУ ДФС України в Одеської області;
 • Член громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації.

Нагороджена відзнакою ВПГО «Спілка аудиторів України» за сприяння у розвитку аудиторської діяльності в Україні та нагрудним знаком «За високий професіоналізм».

Тетяна Хоролець
www.avista-audit.com

Алекс Ліссітса

Генеральний директор ІМК, Президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (Україна)

Алекс Ліссітса очолює ІМК, яка входить до числа десяти найбільших агрохолдингів України, з травня 2013 року, та здійснює поточне управління компанією і відповідає за реалізацію короткострокових і довгострокових планів компанії. ІМК є публічною аграрною компанією, акції якої котируються на Варшавській фондовій біржі з 2011 року, та обробляє 136,6 тис га землі в Чернігівській, Полтавській та Сумській областях. Під керівництвом Алекса Ліссітси ІМК увійшла до переліку найефективніших аграрних компаній країни та налагодила тісну і довгострокову співпрацю з Міжнародною Фінансової Корпорацією (МФК) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Алекс Ліссітса був ідеологом створення аграрної асоціації нового зразка в 2007 році – Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), президентом якого він є до сьогодні. З часу заснування УКАБ став найпотужнішим аграрним об’єднанням України.

Має диплом за спеціальністю «Економіка підприємств» Національного аграрного університету України (Київ), а також звання Доктора аграрних наук (аграрна економіка) Університету ім. Гумбольдта (Берлін, Німеччина), і є автором понад 50 публікацій.

www.ucab.ua

Олена Кузнєчікова

Юридична компанія LAW GUIDE (Україна)

Керуючий партнер, адвокат

Практикує право з 1999 року і є експертом в області ЗЕД, податкового та корпоративного бізнес-планування та захисту активів, інвестиційного консалтингу, вирішення спорів з державними органами і суперечок між суб'єктами господарювання. Спеціалізується на комплексному бізнес-плануванні (з урахуванням податкових, корпоративних та фінансових ризиків), структуруванні M & A-угод і підготовці бізнесу до продажу / купівлі, питаннях побудови холдингових структур і взаємодії з українськими і міжнародними банками, супроводі спорів з податковими та митними органами та ін .

Є сертифікованим фахівцем з управління активами та спікером численних семінарів з ведення зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного бізнес-планування та особистої безпеки бенефіціарів.

Портфель проектів Олени включає роботу для клієнтів з різних галузей (IT, телекомунікації, рітейл, агропромисловий сектор, машинобудування, будівництво, фінансові установи, легка промисловість).

У компанії LAW GUIDE Олена керує практиками: Міжнародний бізнес, Податки та фінанси, Вирішення спорів.

Олена Кузнєчікова
lawguide.com.ua

Та інші спікери

буде оголошений пізніше ...

ПАРТНЕРИ


НАВІЩО БРАТИ УЧАСТЬ

Ви розширюєте мережу професійних знайомств - 250+ делегатів

Ви уникаєте помилок, заощаджуєте гроші та час - 8 годин професійного спілкування

Ви отримуєте важливу інформацію від провідних експертів - 10 лекцій та дискусій

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Hilton Kyiv

Бульвар Тараса Шевченко 30,
Київ, 01030, Україна
+380 44 393‑54-00, +380 44 393‑54-08

КОНТАКТИ

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за телефоном:

Tel: +357 25 03 00 30


Або надішліть листа на пошту:

mail@topforum.pro

© Всі права захищені

Ми в соцмережах